„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”.

Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino Hotel Mistral Sport ****

Niezwykły hotel nad Morzem Bałtyckim. Goście odnajdą tu przestrzeń, która sprzyja wyzwoleniu nowych pomysłów i pozytywnej energii. Nie wszystkie hotele nad Morzem Bałtyckim dają tak nieograniczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Położenie w malowniczym zielonym zakątku Kaszub, niedaleko Jeziora Żarnowieckiego, zapewnia liczne atrakcje, jak rejs po jeziorze, wędkarstwo, ścieżki rowerowe, jazda konna. Pełnię relaksu pozwala osiągnąć wizyta w hotelowym SPA, oferującym wachlarz różnorodnych zabiegów i masaży. Basen, sauny, jacuzzi czy siłownia to niezależnie od pory roku idealne miejsce na weekend SPA nad morzem. Ciekawe wnętrza i profesjonalizm naszej obsługi stają się jeszcze jednym potwierdzeniem słusznego wyboru inspirującego miejsca odpoczynku. Dlatego z dumą zapraszamy do Gniewina i Hotelu Mistral Sport****.

Hotel Mistral Sport oferuje 105 pokoi dwuosobowych o powierzchni ok. 22m2 oraz 8 przestronnych dwupokojowych apartamentów o powierzchni ok. 71m2 o podwyższonym standardzie. Dla gości korporacyjnych udostępniamy również pokoje biznesowe do przeprowadzania spotkań czy szkoleń w mniejszym gronie. Hotel udostępnia pokoje z widokiem na stadion i boiska treningowe.

UEFA ściśle określiła kryteria przy wyborze Centrów Pobytowo – Treningowych na największą imprezę sportową jaka kiedykolwiek w Polsce została zorganizowana EURO 2012™. Na tej podstawie Hotel Mistral Sport**** wraz z towarzyszącą mu infrastrukturą sportową został przyjęty do oficjalnego katalogu UEFA – Europejskiej Federacji Piłki Nożnej. Najbliższe otoczenie hotelu to nie tylko profesjonalnie przygotowane i wyposażone zaplecze treningowe, ale również centrum rehabilitacyjne, pełnowymiarowa kryta pływalnia, hala sportowa, sala kinowa dla 200 osób oraz bowling.

 

Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino Sp. z o.o.
Hotel Mistral Sport****
ul. Sportowa 5
84-250 Gniewino

http://hotelmistralsport.pl

Recepcja  +48 58 736 46 00  Fax +48 58 736 31 00

 

Leśna ścieżka ekologiczna

Ścieżka ma około 500m, położona jest przy Hotelu Mistral w miejscowości Gniewino. Poprowadzona została przez stary las bukowy, przecięty niewielkim strumieniem. Poza licznymi tablicami edukacyjnymi znajduje się tu też wiele ławek, na których można odpocząć  i poobserwować przyrodę.

Leśna przyrodnicza ścieżka edukacyjna powstała przy współpracy Gminy Gniewino, Hotelu Mistral Sport**** oraz Nadleśnictwa Choczewo, które sprawuje stałą opiekę nad ścieżką. Wejście na ścieżkę znajduje się przy drodze dojazdowej do Hotelu (przed rondem). Ścieżka przyjazna jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla ludzi starszych. Pozwala na swobodny spacer, wypoczynek na jednej z siedmiu ławeczek, albo poznawanie skarbów natury poprzez 22 tablice edukacyjne (w tym pięć zredagowanych z myślą o najmłodszych: „Dzik”, „Sarna”, „Jelen” , „Lis” i „Żuraw”). Przebieg całej ścieżki poznajemy na powitalnej tablicy z mapą.

Unikalnym elementem ścieżki jest miejsce spotkań z ośmioma ławkami i „mównicą”, które z powodzeniem pozwoli na przykład na prowadzenie zajęć edukacyjnych, czy też meetingu konferencyjnego na świeżym powietrzu - pod "zielonym dachem" lasu.

 

Pływalnia kryta w Gniewinie

W 2001 roku powstała w Gniewinie pierwsza w Polsce wiejska pływalnia kryta. Pełnowymiarowy basen sportowy o długości 25 m i głębokości od 120 cm do 180 cm jest podzielony na 6 torów, przy czym jeden z torów jest wypłycony do głębokości 90 cm na całej długości i funkcjonuje jako brodzik dla młodszych dzieci. Temperatura wody: 28oC, temperatura powietrza w hali: 29oC. Przez siedem dni w tygodniu można tu doskonalić swoje umiejętności pływackie, a także skorzystać z innych atrakcji.

Zjeżdżalnia- funkcjonuje od 02 lutego 2009 r. Jej długość wynosi 76,3 m, wysokość 7,76 m, a średnica rury to 1 m! W trakcie przejazdu, który trwa około 20 sekund w zależności od techniki zjazdu, pokonuje się trzy pętle, po czym następuje lądowanie w specjalnym zbiorniku - hamowni (4 m x 2 m x 40 cm).

Jacuzzi -czteroosobowa wanna do hydromasażu, umiejscowiona w oddzielnym pomieszczeniu zapewniającym dyskrecję. To idealne miejsce do pozbywania się stresów i nerwowego napięcia w bardzo przyjemny sposób. 45-minutowy seans w bajecznie ciepłej wodzie i rozluźnienie poszczególnych grup mięśni pod wpływem prądów wodnych stanowi doskonały relaks dla zmęczonego ciała.

Sauna- tzw. "fińska", o niskiej wilgotności, z rozpiętością temperatury od 60 do 100oC. Wywiera zbawienny wpływ na zdrowie i urodę, a także przeciwdziała starzeniu się organizmu: rozluźnia fizycznie i psychicznie, poprawia nastrój, oczyszcza i odtruwa organizm. Zalecana w schorzeniach układów: krążenia, oddechowego, nerwowego, ruchu. Wysoka temperatura w saunie wpływa na lepsze ukrwienie tkanek, a co za tym idzie dotlenienie skóry. Po sesji w saunie skóra jest oczyszczona, lepiej ukrwiona i gładsza.

 

Godziny funkcjonowania pływalni - zapraszamy serdecznie:

  • Poniedziałek - Piątek: 8.00-22.00 (ostatnie wejście o 21.00)
  • Sobota - Niedziela i Święta: 9.00-20.00 (ostatnie wejście o 19.00)

+48 58 676 79 09, 608 438 761

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Zapisz się do newslettera